Web design

Naše firma nově rozšířila i služby web-designu pro celou Českou republiku!

Nabízíme:

Webové stránky - od nákupu domény, přes nastavení, až k finální verzi a následnému vysvětlení budoucí práce s webem
Web spisovatelky Viktorie Neumann - nově zpracován!
Web truhlářské firmy David DobrovolnýVytvoření plakátuVytvoření vizitky


Vytvoření logaPři realizaci projektů uzavírá naše firma se zákazníkem smlouvu o dílo, ve které jsou definována práva a povinnosti smluvních stran, zejména naše povinnost zakázku zhotovit a zprovoznit ji v předem smluveném čase a za deklarovanou cenu. Zákazník je povinnován po vyzkoušení a předání služby / díla uhradit vyfakturovanou cenu do data splatnosti.

Cena bude stanovena "na míru", každá práce je něčím specifická, originální, proto je těžké stanovit jednoznačnou sazbu za web, vizitku nebo logo - vše se odvíjí od složitosti nebo požadavků zákazníka.

Při první schůzce bude klient obeznámen o smluvních podmínkách, odhadné ceně, kterou bude moci konzultovat, a datumu dodání díla - až poté bude přistoupeno k podpisu smlouvy.

Při zahájení spolupráce s novými klienty, tj. s klienty, kteří nevyužívají dalších služeb naší firmy, jsme zvyklí se při podpisu smlouvy dohodnout na úhradě části ceny, jakožto zálohy.

Více informací získáte na čísle +420 607 393 191 nebo se můžete s případnými dotazy obrátit na e-mailovou adresu: charles.novotny15@gmail.com

Aktivně spolupracujeme s firmami Google, Dootal.com, 24 print, Jukebox Print a mnoho dalšími!

 
Ivana Novotná © 2012